Вимоги до оформлення статей

Технічні вимоги до статей:

1. Обсяг статті – від 10 до 20 сторінок (формату А4, береги: ліворуч – 25 мм, праворуч, зверху та знизу – 20 мм), набраних у редакторі Microsoft Word.

2. Увесь текст статті, бібліографічний список, анотації тощо друкують шрифтом Times New Roman, розмір – 14 пт, інтервал – полуторний.

3. Якщо стаття містить таблиці, формули та (або) ілюстрації, вони повинні бути компактними, мати назву, шрифт тексту – Times New Roman, розмір – 12 пт. Розмір таблиць та ілюстрацій не повинен бути більший за ширину сторінки.

4. Форматування абзаців за допомогою інтервалів (пробілів) чи табуляції неприпустимо. У тексті необхідно використовувати лапки лише такого зразка: « ».

5. Мова публікацій: українська, англійська, німецька, польська, іспанська, французька.

6. Стаття повинна мати такі структурні елементи: індекс УДК (у верхньому лівому кутку сторінки); рубрику журналу; прізвище та ініціали автора/авторів, науковий ступінь, вчене звання; назву статті двома мовами – українською та англійською; текст статті; список літератури.

Текст наукової статті має містити:

Постановка проблеми.

Аналіз останніх досліджень і публікацій.

Мета статті.

Виклад основного матеріалу.

Висновки і перспективи подальших досліджень.

Бібліографічний список (наявність цього списку є обов’язковою, складають його за алфавітом відповідно до стандартів бібліографічного опису (див.: стандарт ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання»). За наявності вказується DOI.

Посилання на джерела необхідно робити в тексті у квадратних дужках із зазначенням номерів сторінок відповідного джерела, наприклад: [3, с. 234] або [2, с. 35; 8, с. 234]).

Стаття повинна містити анотації та ключові слова українською та англійською мовами, а також переклад назви статті англійською мовою. Обсяг анотацій українською та англійською мовами – 1800 знаків кожна. Кількість ключових слів – щонайменше 5 слів.

У разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.

Редакція залишає за собою право проводити редакційну правку.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.